Agnieszka Hejda Brak komentarzy

Od 24 do 26 sierpnia 2018 r. na Stadionie Łazienkowskim odbyło się coroczne lubawskie święto Dni Lubawy. Bogaty program przyciągnął wielu mieszkańców miasta i regionu.

25 i 26 sierpnia na terenie małego stadionu funkcjonowało Miasteczko Cittaslow. W tym miejscu można było uzyskać informacje na temat działalności różnych jednostek podległych Urzędowi Miasta. Szkoła Podstawowa w Lubawie także przygotowała swoje stoisko. W Kąciku Dziecka i Ucznia zainteresowani mogli otrzymać ulotkę o szkole podstawowej, gadżety (długopisy, ołówki, kubki, otwieracze, torby z logo szkoły) i obejrzeć prace uczniów.

W sobotę na scenie zaprezentowali swoje umiejętności muzyczne uczniowie z grupy wokalno-muzycznej “Papugi” przygotowani przez pana Michała Kanterewicza oraz wokalna “Ewakuacja” pod kierunkiem pana Stanisława Grzywacza.

W przygotowanie stoiska włączyła się dyrekcja szkoły (Mirosław Kowalczyk, Violetta Sławińska, Jolanta Knoblauch), nauczyciele (Anna Dombrowska, Beata Kasprowicz-Bielska, Honorata Lodowska, Beata Bartnikowska, Joanna Mazurowska, Sabina Kobacka, Renata Grochocka, Dorota Neumann) i uczniowie.