im. Mikołaja Kopernika w Lubawie

im. Mikołaja Kopernika w Lubawie

Rada Samorządu Szkolnego

Przewodnicząca – Wiktoria Liszewska, klasa VIII E

Cześć! Nazywam się Wiktoria Liszewska i zostałam wybrana przewodniczącą Samorządu Szkolnego. Chodzę do klasy VIII e. W wolnym czasie lubię malować, grać na keyboardzie oraz słuchać muzyki. Uwielbiam też czytać książki i podróżować. Chętnie współpracuję z ludźmi. Jestem osobą  przyjacielską, miłą, szczerą i pozytywnie zakręconą. Chętnie pomagam innym. Wnoszę pogodny nastrój w otoczenie.

Za-ca – Antonina Pawska, klasa V G

Jestem Antosia. Kocham zwierzęta i lubię im pomagać. Uwielbiam podróże małe i duże. Lubię śpiewać i chodzę na harcerstwo. Jeśli ktoś poprosi mnie o pomoc nigdy nie odmówię.

Skarbnik – Zofia Kaczorowska, klasa VIII E

Cześć! nazywam się Zofia Kaczorowska. Mam 14 lat. Chodzę do klasy VIII e.  Pełnię funkcje szkolnego skarbnika. Jestem osobą towarzyską, pomocną i przyjacielską. W wolnym czasie lubię czytać książki, spotykać się z przyjaciółmi oraz słuchać muzyki.  Bardzo lubię poznawać nowe osoby.

Rzecznik Praw Ucznia – Hanna Więczkowska, VIII D

Mam na imię Hania, chodzę do klasy VIII d. Jestem rzecznikiem praw ucznia w naszej szkole i wolontariuszką w Szkolnym Klubie Wolontariatu. Należę do 25 Lubawskiej Drużyny Starszo Harcerskiej im. Bronisława Grzymowicza Hellada w Lubawie. Lubię rozmawiać z ludźmi i pomagać innym. Jestem kreatywną i zwariowaną optymistką. W wolnym czasie lubię robić notatki, przeglądać media, tańczyć, śpiewać, słuchać muzyki i chodzić na spacery.

Translate »