Agnieszka Hejda Brak komentarzy

„Tutaj każdy swe odnajdzie miejsce , tutaj każdy swą zbuduje przestrzeń”

19 lutego w naszej szkole corocznie obchodzimy Święto Szkoły , dzień urodzin naszego patrona Mikołaja Kopernika. W tym roku przypada 549 rocznica jego urodzin . Na tę okazję  uczniowie klas : II a, VII c i VII g przygotowali  apel w formie filmu.

W swoim przedstawieniu uczniowie podziękowali  Szkole , za to , że mogą w jej murach zdobywać wiedzę, rozwijać swoje pasje i talenty  oraz kształtować w sobie cenne wartości . W nagraniu zaprezentowali najważniejsze dzieło życia Mikołaja Kopernika zabierając widzów w wędrówkę po Wszechświecie.

Film został przygotowany przez  panie:  Joannę Mazurowską , Magdalenę Filarska i Martynę Dmochewicz. W prezentacji wystąpił  również zespół muzyczny pod kierunkiem pani Bożeny Nowakowskiej oraz tancerki : Joanna  Filarska z klasy IVb  i  Aleksandra Licznerska  z klasy IV a.

W ciągu tygodnia poprzedzającego Święto Szkoły nauczyciele biblioteki szkolnej pani Agnieszka Hejda i pani Beata Tarnowska przygotowały dla uczniów kosmiczną sesję zdjęciową, której efekty będzie można podziwiać na stronie internetowej i fb szkoły.