sekretariat Brak komentarzy

8 kwietnia 2017 r., w sobotę, na rynku naszego miasta podczas Festynu Wielkanocnego odbyła się zbiórka pieniędzy na nowy aparat słuchowy dla ucznia naszej szkoły Wiktora Pastalskiego. Akcję zainicjowali uczniowie klasy V a wraz z wychowawcą panią Jolantą Knoblauch. Przyłączyli się także uczniowie redagujący gazetkę szkolną „Kropka” wraz z opiekunem panią Aleksandrą Majką oraz dyrekcja szkoły i nauczyciele, a także MOK, Środowiskowy Dom Samopomocy w Lubawie, sklep pani Doroty Kozłowskiej oraz Rada Rodziców.
Ludzie dobrego serca mogli zakupić słodkie upominki, palemki, kwiaty, nowy numer szkolnej gazetki, kubki, przypinki, otwieracze i długopisy z logo szkoły, książki promujące nasze miasto, jego historię, zabytki, smaki kulinarne, kartki świąteczne wykonane przez nauczycieli, płytę z piosenkami nagranymi przez nauczycieli, prace uczniów, ręcznie haftowane obrazy, serwetki oraz świąteczne dekoracje.
Akcja przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Jak do tej pory zebraliśmy 1800 złotych. Już w środę (12 kwietnia) podczas przerw międzylekcyjnych będziemy sprzedawać ciasta upieczone przez dzieci i rodziców.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w nasze działania. Prosimy o wsparcie wolontariuszy w najbliższym czasie. Pomagajmy!