Agnieszka Hejda Brak komentarzy

Serdecznie zapraszamy uczniów z klas 1-5 na cykliczne spotkania w ramach Klubu Małego Łasucha. Już od grudnia rozpoczynamy zajęcia kulinarne. Jest to typ zajęć bardzo lubianych przez dzieci zarówno starsze, jak i maluchy. Młodsze dzieci chętnie podpatrują, co dzieje się w kuchni. Wszystkie uwielbiają wspólne konsumowanie przygotowanych potraw czy smakołyków. Pierwsze spotkanie odbędzie się 15. grudnia 2023 roku w stołówce szkolnej przy ul. Rzepnikowskiego 7. Na pierwszych zajęciach odbędą się warsztaty świąteczne, wymiana przepisami świątecznymi oraz dekorowanie pierniczków. 

Głównym celem Klubu Małego Łasucha jest wykształcenie u uczniów praktycznych umiejętności kulinarnych niezbędnych w dorosłym życiu. Przez cały rok szkolny wspólnie będziemy tworzyć książkę kucharską Lubawskiego Kopernika, która będzie później dostępna dla całej społeczności szkolnej w bibliotece. 

Zapisy w bibliotece szkolnej przy ul. Rzepnikowskiego  lub poprzez Librusa: Biblioteka Rzepnikowskiego lub do p. Walentyny Miszczak. Ilość miejsc ograniczona. 

Zapraszamy! 

Samorząd szkolny i biblioteka szkolna