Katarzyna Trzeszewska Brak komentarzy

V miejsce drużyny chłopców SP Lubawa  w Finale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Trójboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców

 

Dnia 5 czerwca 2018r. na stadionie lekkoatletycznym w Lubawie odbył się Finał Wojewódzki w Trójboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych. 

W gronie 12 drużyn startujących w zawodach nasza drużyna chłopców z rocznika 2007 zajęła bardzo dobre V miejsce w województwie. Nasi uczniowie rywalizowali w biegu na 60 metrów, 300 metrów i rzucie piłeczką palantową.

Skład naszej drużyny oparty był na uczniach IV klasy sportowej. Naszą szkołę reprezentowali: Bartosz Rykaczewski, Antoni Urbański, Filip Garwacki, Tobiasz Grzybiński i Tomasz Rykaczewski.

Klasyfikacja końcowa chłopców:

  1. SP 1 Pisz
  2. SP 7 Bartoszyce
  3. SSP 2 Iława

W tych samych zawodach startowała również nasza drużyna dziewcząt, z rocznika 2007, która w gronie 15 zespołów zajęła XI miejsce.  Nasze dziewczęta rywalizowały w biegu na 60 metrów, 300 metrów oraz rzucie piłeczką palantową.

Skład naszej drużyny tworzyły dziewczęta z IV klasy sportowej. Naszą szkołę reprezentowały: Natalia Ruczyńska, Julia Gross, Karolina Jaroszewska, Oliwia Prass oraz Zofia Maron.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

  1. SP 1 Pisz
  2. SSP 2 Iława
  3. SP 3 Reszel

Artykuł/zdjęcia: Paweł Szefler