Agnieszka Hejda Brak komentarzy

Superbohaterowie są wśród nas! Mają bystre oczy, które nie pozwalają im przegapić osób liczących na wsparcie i wyjątkowe uszy wyłapujące niewypowiedziane marzenia. To oni przekonują nas, że już czas. Czas na Gwiazdkę z Przyszłością!

Załóżmy peleryny i pomóżmy podopiecznym @Fundacji “Przyszłość dla Dzieci”. Niech w świątecznych obrazkach przechowywanych w ich pamięci, nie będzie miejsca na rozczarowania pustką pod choinką, niech nie będzie w nich przestrzeni dla żalu, że znów swoje marzenia trzeba odłożyć na później. Wspólnymi siłami wesprzemy fundacyjne maluchy, włączając się w zbiórkę słodyczy i zabawek, które trafią do dzieci w formie prezentów gwiazdkowych. Razem zadbamy o to, żeby dziecięca radość wypełniła Warmię i Mazury po brzegi.

Więcej o akcji przeczytacie, tu: https://przyszloscdladzieci.org/akcja-gzp-2021/

We współpracy z fundacją organizujemy w naszej szkole zbiórkę nowych zabawek i słodyczy od 1.12 do 13.12.2021 w budynku przy ul. Rzepnikowskiego – biblioteka szkolna, w budynku przy ul. Św. Barbary – sala/gabinet 18 – psychologa szkolnego.
Dodatkowo Wolontariusze Szkolnego Klubu chcą przygotować paczki dla podopiecznych fundacji z naszego miasta z tej okazji organizują zbiórkę pieniędzy.


7.12 w godz. 9:40 – 12:40 w budynku szkoły przy ul. Rzepnikowskiego na korytarzu szkolnym, na I piętrze.
8.12 w godz. 9:40 – 12:40 w budynku szkoły przy ul. Św. Barbary na korytarzu szkolnym, na I piętrze przy windzie.


Każdy zainteresowany będzie miał możliwość zakupu specjalnie zaprojektowanej na akcję przypinki w cenie 5 zł, a także wrzucając do puszki symboliczne 1 zł otrzyma słodkiego lizaka.