Agnieszka Hejda Brak komentarzy

W ostatnią sobotę września w Lubawskich Łazienkach już po raz czwarty odbył się festyn Regionalne Święto Jabłka – Witaminy Szkolne zorganizowany przez Urząd Miasta Lubawa, do którego po raz drugi przyłączyła się nasza szkoła z akcją Witaminy Szkolne. Podczas imprezy można było posłuchać, m.in. szkolnego zespołu muzycznego Papugi. Uczniowie klas młodszych wzięli udział w konkursie Kapeluszowy Zawrót Głowy polegającym na wcześniejszym przygotowaniu kapelusza ozdobionego motywami jesiennymi. Na kapeluszach nie brakowało liści, kolorowych kwiatów i owoców. Wszyscy uczniowie otrzymali drobne upominki. Wyróżnione kapelusze wykonali: Hanna Grubalska, Julian Mianecki i Karyna Khomych.
Dużą popularnością cieszyły się również kolorowe, pięknie ozdobione , wypełnione smacznymi owocami, warzywami i przetworami kosze witaminowe przygotowane przez naszych uczniów we współpracy z rodzicami i wychowawcami.
Członkowie jury wyróżnili (choć, jak sami przyznali, wybór był bardzo trudny) trzy kosze. Wśród wyróżnionych znalazły się kosze klasy II c , klasy III a  i klasy V c.
Serdeczne podziękowania za zaangażowanie w przygotowanie.