Agnieszka Hejda Brak komentarzy

19 i 20 stycznia 2023 roku w naszej szkole odbyły się uroczystości z okazji Święta Babci i Dziadka. Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach i wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla nich przedstawienie. Licznie przybyli goście zasiedli przy przygotowanych dla nich stołach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Każda z Pań przywitała  wspaniałych gości oraz złożyła piękne życzenia.

Na twarzach uczniów widać było ogromną radość oraz skupienie. Dzieci   zaprezentowały program artystyczny, a następnie wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty dla swoich ukochanych Babć i Dziadków. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość i uśmiech. Następnie dzieci wraz z Babciami oraz Dziadkami zostały zaproszone przez rodziców na słodki poczęstunek.

Uroczystość przygotowali uczniowie klasy I c wraz z wychowawcą panią Agnieszką Hejdą i klasy I b z wychowawcą panią Anną Leśniewską.

Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci, jak i dziadków!