Agnieszka Hejda Brak komentarzy

14 lutego 2023 roku na sali  Miejskiego Ośrodka Kultury odbył się dla najmłodszych uczniów bal karnawałowy.  Karnawał to radosny czas zabaw tanecznych połączony z przebieraniem się w ulubione postaci z bajek i filmów.  Wśród licznie zgromadzonych uczniów klas I-III nie mogło zabraknąć wróżek, księżniczek, Batmanów, Spider-Manów, policjantów, strażaków, postaci z „Psiego Patrolu” i wielu innych. Szkolny bal otworzyła pani wicedyrektor Joanna Mazurowska, która życzyła dzieciom miłej zabawy. Całość poprowadziły przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego. O oprawę muzyczną zadbali pan Stanisław Grzywacz i jego solistki oraz pan Michał  Kanterewicz i zespół Papugi, którym bardzo dziękujemy.

Dzieci doskonale bawiły się przy rytmach  znanych piosenek. Zabawę umilały konkursy prowadzone przez uczennice z Samorządu Uczniowskiego. Wspólna zabawa przyniosła wszystkim uczniom wiele radości.

Składamy serdeczne podziękowania dyrektorowi i pracownikom Miejskiego Ośrodka Kultury za udostępnienie sali i pomoc techniczną, Radzie Rodziców za zakupienie dla uczniów napojów i balonów, Pani Annie Dombrowskiej – opiekunowi Samorządu Uczniowskiego, pani Agnieszce Hejdzie za wykonywanie pięknych zdjęć.