im. Mikołaja Kopernika w Lubawie

• Kontakt |
  • tel. (089) 645-23-26 |
  • sp@lubawa.pl
wtorek, 12 grudnia 2017 r.

im. Mikołaja Kopernika w Lubawie

Samorząd szkolny

25 września 2017 roku odbyły się demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2017/2018. Większością głosów przewodniczącym Samorządu został Filip Józefowicz. Do współpracy przewodniczący powołał dwóch zastępców: Ewelinę Namjildorj i Wiktorię Matyjak. Na stanowisko Rzecznika Praw Ucznia została przyjęta kandydatura Aleksandry Klonowskiej.

Nazywam się Filip Józefowicz i zostałem wybrany na przewodniczącego Samorządu Szkolnego. Uczęszczam do klasy III gimnazjum. Lubię grać w siatkówkę oraz słuchać muzyki. Moim głównym zainteresowaniem jest informatyka oraz gry komputerowe. Uwielbiam rozmawiać na czacie i poznawać różnych ludzi. Jestem osobą komunikatywną, szczerą i pozytywnie zakręconą. Chętnie pomagam innym. Wnoszę pogodny nastrój w otoczenie. Zawsze znajduję czas na ciekawe zajęcie. Chętnie współpracuję z innymi.

Nazywam się Namjildorj Ewelina, chodzę do klasy 3a gimnazjum i jestem zastępcą przewodniczącego samorządu uczniowskiego. Należę do Młodzieżowej Rady Miasta. Interesuję się sportem, nauką, literaturą, teatrem oraz wieloma innymi rzeczami. Jestem osobą bardzo towarzyską, przyjacielską, kreatywną i miłą. Lubię poznawać nowych ludzi.

Nazywam się Wiktoria Matyjak. Chodzę do klasy Vd. Pełnię funkcję zastępcy przewodniczącego Samorządu Szkolnego. Jestem osobą bardzo energiczną i kreatywną. Interesuję się wszystkim, co mnie otacza. Bardzo lubię psy i koty.

Nazywam się Aleksandra Klonowska i jestem Rzecznikiem Praw Ucznia. Uczęszczam do IId klasy gimnazjalnej. Jestem osobą komunikatywną. Lubię pomagać innym , sprawia mi to przyjemność. Cechuje mnie punktualność i wytrwałe , skuteczne dążenie do celu. Uwielbiam aktywnie spędzać czas. Interesuje się muzyką. Chciałabym zintegrować wszystkich uczniów i dążę do tego , by przyjście do szkoły było przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.