Agnieszka Hejda Brak komentarzy

12.12.2019r. w Hali Widowiskowo-Sportowej OSiR-u przy Szkole Podstawowej w Lubawie odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Piłce Ręcznej Chłopców Klas VII (skład drużyny chłopców można było uzupełnić dziewczętami). Do zawodów zgłosiły się cztery klasy, które rywalizowały między sobą systemem każdy z każdym. Celem zawodów była popularyzacja piłki ręcznej wśród młodzieży i aktywne spędzanie czasu wolnego. W piłce ręcznej obowiązuje następująca punktacja: za zwycięstwo-2 pkt, za remis-1 pkt, za porażkę-0 pkt.     

Wyniki meczów:

VIIb-VIIS  3:7
VIId-VIIa  0:7
VIId-VIIs  2:12
VIIb-VIIa  2:5
VIIb-VIId  5:2
VIIa-VIIs  5:6

Klasyfikacja końcowa:

1.VIIs  6 pkt bramki 25:10
2.VIIa  4 pkt bramki 17:8
3.VIIb  2 pkt bramki 10:14
4.VIId  0 pkt bramki 4:24

Skład zwycięskiej drużyny:

Oskar Jackiewicz, Michał Korżyński, Ignacy Łazarewicz, Oliwier Raszkowski, Szymon Ostrowski, Mateusz Ornowski, Marceli Licznerski, Oskar Kowalkowski, Patryk Florkowski.

17.12.2019r. w Hali Widowiskowo-Sportowej OSiR-u przy Szkole   Podstawowej w Lubawie zaplanowano rozegranie Mistrzostw Szkoły w Piłce Ręcznej Chłopców Klas VIII. Do zawodów zgłosiła się jednak tylko jedna drużyna, klasa VIIIs. Uczniowie tej klasy podzielili się między sobą i zagrali mecz sparingowy jako przygotowanie do Mistrzostw Rejonu w Piłce Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych (rocznik 2005-2006), których rozegranie zaplanowano 19 grudnia 2019r. w Rybnie.

Skład drużyny VIIIs:

Jakub Kornat, Mateusz Galiński, Mateusz Jackowski, Szymon Licznerski, Oskar Dmochewicz, Ignacy Józefowicz, Kacper Tański, Gabriel Sosnowski, Dominik Wernecki.   

Organizacja i prowadzenie: Jerzy Sendlewski, Henryk Mężykowski

Artykuł/zdjęcia: Jerzy Sendlewski