Katarzyna Trzeszewska Brak komentarzy

7 czerwca 2019 r. odbył się ostatni bal gimnazjalny. O godzinie 17.00 reprezentanci sześciu klas trzecich tradycyjnym, przepięknym polonezem, przygotowanym pod czujnym okiem p. Mirosławy Groszkowskiej, rozpoczęli pożegnanie ze szkołą w restauracji Wichrowe Wzgórza.

Po pierwszym tańcu głos zabrała pani wicedyrektor Ewa Kwiatkowska, która po przywitaniu przybyłych gości wyraziła refleksję, że nawet w najbardziej intensywnym okresie nauki potrzebny jest czas odpoczynku i beztroskiej zabawy. Podsumowując lata spędzone w szkole, życzyła tegorocznym absolwentom licznych sukcesów naukowych oraz niezapomnianego balu. W imieniu rodziców zabrała głos p. Katarzyna Rutkowska. Podziękowała ona rodzicom i nauczycielom za trud włożony w wychowanie, młodzieży życzyła spełnienia marzeń i udanej zabawy. Krótka część artystyczna zaprezentowana przez gimnazjalistów pod kierunkiem p. Anety Nowakowskiej i p. Stanisława Grzywacza dostarczyła wielu emocji, a przygotowana prezentacja multimedialna przywołała wspomnienia ważnych chwil z ostatnich trzech lat szkolnych i wywołała uśmiech na twarzach zebranych.

 Po części oficjalnej przyszedł czas na szalone tańce do późnych godzin nocnych. DJ MaxTom stanął na wysokości zadania i porwał na parkiet zebranych gości.

Bal pozostanie w pamięci jego uczestników jako czas niezapomnianej, beztroskiej zabawy, a wspólne zdjęcia pozwolą zatrzymać urok wyjątkowych chwil. Łezka w oku się kręci, ponieważ to ostatni rocznik wygaszanego gimnazjum.

Artykuł/zdjęcia: Justyna Guzowska/Katarzyna Trzeszewska