Katarzyna Trzeszewska Brak komentarzy

Szanowni Państwo,

w imieniu organizatorów jeszcze raz serdecznie dziękujemy za udział w projekcie BohaterON w Twojej Szkole – części III edycji ogólnopolskiej kampanii BohaterON – włącz historię!, jednocześnie przepraszając za spowodowane sytuacją losową opóźnienie w przygotowaniu dla Państwa podziękowań za włączenie się w naszą inicjatywę.

To w dużej mierze dzięki pracy Państwa i Państwa uczniów do Powstańców Warszawskich trafiła rekordowa liczba dowodów uznania  –  290 544 kartek, listów i laurek ze wzruszającymi życzeniami. Wierzymy, że przełożą się one na setki pięknych relacji międzypokoleniowych.

Większość kartek i listów została już dostarczona Powstańcom i przyniosła im wiele pozytywnych emocji. Uczestnicy walk o stolicę piszą i dzwonią do nas, prosząc, żebyśmy przekazali Państwu, że pocztówki naprawdę do nich docierają, wywołując radość i wzruszenie. Ze względów zdrowotnych nie każdy Bohater jest w stanie odpisać na otrzymaną korespondencję, dlatego będziemy dzielić się z Państwem słowami/listami od Powstańców w naszych mediach społecznościowych (BohaterON na Facebooku i Instagramie) – zachęcamy do śledzenia wpisów.

Już teraz zapraszamy Państwa do udziału w kolejnej edycji kampanii BohaterON – włącz historię!. Pozwolimy sobie poinformować Państwa o rekrutacji drogą elektroniczną. Planowany start projektu to druga połowa 2019 roku (podobnie jak w ubiegłym roku).

Życzymy powodzenia w realizacji kolejnych przedsięwzięć.

Z serdecznymi pozdrowieniami

Zespół Fundacji Rosa