Agnieszka Hejda Brak komentarzy

Zaledwie trzy tygodnie temu ósmoklasiści zmagali się z egzaminami, a za nami już kolejne wydarzenie z udziałem naszych przyszłych absolwentów. Po długiej pandemii powróciła tradycja organizowania balów ósmoklasistów. 10 czerwca 2022 r. o godzinie 18.00 w restauracji Wichrowe Wzgórza zebrała się młodzież, nauczyciele i rodzice. Reprezentanci klasy VIII a przywitali dyrekcję szkoły, wychowawców, nauczycieli, rodziców. Były też podziękowania dla rodziców i nauczycieli, zadedykowali im część słowno-muzyczną. Głos zabrał przedstawiciel Rady Rodziców pani Lucyna Kanicz, która podziękowała nauczycielom za osiem lat wspólnie spędzonego czasu. Następnie głos zabrał dyrektor szkoły pan Mirosław Kowalczyk, który w swoim przemówieniu podkreślił wyjątkowość tego balu dla ósmoklasistów, życząc wszystkim dobrej zabawy.  Tradycji stało się zadość. Uczniowie odtańczyli poloneza, do którego przygotowywali się od dłuższego czasu pod czujnym okiem pani Sabiny Kobackiej. Potem przyszedł czas na wspólne zdjęcia z wychowawcami pierwszego i drugiego etapu edukacyjnego i szaleństwo na parkiecie. Oprawę muzyczną przygotował DJ, który doskonale odgadł gusta młodzieży, ponieważ bawiła się do końca trwania balu.

Rodzice ósmoklasistów zadbali o poczęstunek, oprawę muzyczną i niepowtarzalną atmosferę tak, aby ich pociechy na długo zapamiętały ten wyjątkowy bal.

Czas spędzony razem z kolegami i koleżankami na pewno pozostanie we wspomnieniach ósmoklasistów. Już niebawem staną się absolwentami naszej szkoły. Do rozdania świadectw i pożegnania się z nauczycielami i młodszymi kolegami i koleżankami dzielą ich zaledwie dwa tygodnie.

W balu uczestniczyli uczniowie klas ósmych z wychowawcami:

8a- p. Aleksandra Zimnicka

8b- p. Grażyna Surdykowska, p. Violetta Sławińska

8c- p. Anna Rykaczewska

8d- p. Anita Witkowska-Szczepańska, p. Renata Grochocka

8e- p. Sabina Kobacka

8f- p. Ewa Gomuła

8s- p. Paweł Szefler