Agnieszka Hejda

Dnia  26.04.2018r na  „Stadionie Łazienkowskim”  odbyły  się  XI  Indywidualne  Mistrzostwa  Miasta i  Gminy  Lubawa  w  Lekkoatletyce.  W  zawodach  tych  wystartowała  liczna  reprezentacja  naszej  szkoły.  Dla  wielu  uczestników  był  to  pierwszy  start  w  zawodach  sportowych.  Mimo  lekkiego  stresu  wszyscy  nasi  reprezentanci  ambitnie  walczyli  na  arenie  sportowej  dopingowani  przez  swoich  rodziców, dziadków  i  opiekunów.  Nasi  zawodnicy  zdobyli  32  miejsca  medalowe  w  tym  12  złotych,  11  srebrnych  i  9  brązowych.  Poniżej  przedstawiam  wyniki  końcowe  zawodów.

Rocznik  2005 i młodsi

Bieg na 60m dziewcząt                                                                                 

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
1 Taranowska Karolina SP Lubawa 9,42
2 Łużyńska  Agata SP Lubawa 9,72
5 Zięba  Małgorzata SP Lubawa 10,20

 

Bieg na 60m chłopców

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
1 Mateusz Jackowski SP Lubawa 8,42
2 Ignacy  Józefowicz SP Lubawa 8,68
6 Szymon  Licznerski SP Lubawa 9,59

 

Biegna 300m dziewcząt

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
3 Julia  Kamińska SP Lubawa 56,51

 

Bieg na 300m chłopców

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
1 Jakub  Kornat SP Lubawa 47,25

 

Bieg na 600m dziewcząt

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
2 Natalia  Modrzewska SP Lubawa 2:11,08

 

Bieg na 1000m chłopców

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
1 Dawid Łątkowski SP Lubawa 3:41,31

 

Rzut piłeczką palantową dziewcząt

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
1 Maja  Krauze SP Lubawa 39,50

 

Rzut piłeczką palantową chłopców

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
3 Szymon  Licznerski SP Lubawa 42,50

 

Skok w dal dziewcząt

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
1 Karolina Taranowska SP Lubawa 4,54
2 Agata  Łużyńska SP Lubawa 4,33

 

Skok w dal chłopców

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
1 Mateusz  Jackowski SP Lubawa 4,90
3 Ignacy  Józefowicz SP Lubawa 3,97

 

Sztafeta 4x100m dziewcząt

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
1 Karolina  Taranowska

Małgorzata  Zięba

Maria  Grzybińska

Agata  Łużyńska

SP Lubawa 1:00,42

 

Sztafeta 4x100m chłopców

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
1 Mateusz  Jackowski

Jakub  Kornat

Oskar  Dmochewicz

Ignacy  Józefowicz

SP Lubawa 57,36
3 Dawid  Brzozowski

Patryk  Florkowski

Mateusz  Ornowski

Marceli  Licznerski

SP Lubawa 2 1:09,52

 

Rocznik  2002 – 2004

Bieg na 100m dziewcząt                                                                                

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
4 Adrianna  Tykarska SP Lubawa 14,16
5 Julia  Uzarska SP Lubawa 14,38

 

Bieg na 100m chłopców

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
2 Szymon  Szymański SP Lubawa 12,78
3 Mateusz  Złotowski  SP Lubawa 13,01

 

Bieg na 600m dziewcząt

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
1 Laura Wrońska SP Lubawa 1:50,56
2 Maja  Stanisławska SP Lubawa 1:54,91

 

Pchnięcie  kulą dziewcząt (3 kg)

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
3 Zuzanna  Aleksandrowicz SP Lubawa 8,34
5 Anna  Rolka SP Lubawa 7,40
6 Marta  Wojtkiewicz SP Lubawa 7,12

 

Pchnięcie  kulą  chłopców (4 kg)

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
5 Łukasz  Wojtowicz SP Lubawa 9,16

 

Skok w dal dziewcząt

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
1 Laura Wrońska SP Lubawa 4,37
2 Julia Uzarska SP Lubawa 4,23

 

Skok w dal chłopców

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
3 Patryk  Lewicki SP Lubawa 4,99

 

Skok wzwyż  dziewcząt

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
1 Patrycja  Jakubowska SP Lubawa 135 cm
2 Patrycja  Lewandowska SP Lubawa 130 cm
3 Marta  Zalewska SP Lubawa 130 cm

 

Skok wzwyż chłopców

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
2 Patryk  Lewicki SP Lubawa 155 cm
3 Łukasz  Wojtowicz SP Lubawa 155 cm

 

Sztafeta 4x100m dziewcząt

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
2 Julia  Uzarska

Laura  Wrońska

Adrianna  Tykarska

Maja  Stanisławska

SP Lubawa 59,16

 

Sztafeta 4x100m chłopców

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
2 Szymon  Szymański

Jakub  Leliwa

Łukasz  Wojtowicz

Maciej  Łużyński

SP Lubawa 51,93

 

Artykuł/zdjęcia:Beata Kozłowska