Agnieszka Hejda Brak komentarzy

W grudniu Szkolny Klub Wolontariatu wraz z fundacją Przyszłość dla dzieci zorganizował świąteczne wsparcie dla podopiecznych fundacji.

Uczniowie kl. I-VI zostali zaproszeni do akcji Skarbonka z Gwiazdką. Przygotowali skarbonki, do których przez dwa tygodnie zbierali oszczędności. Następnie wraz z rodzicami wsparli szkolną e-skarobnkę. Dzięki zaangażowaniu rodziców i uczniów udało się zebrać 245zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na rehabilitację i wsparcie w leczeniu podopiecznych Fundacji.

Najstarsi uczniowie zostali zaproszeni do akcji Gwiazdka z przyszłością, grupy przyjaciół/klas przygotowały paczki dla pięciu podopiecznych Fundacji z naszego miasta oraz ich rodzeństwa. Dziś trafią do wskazanych rodzin. W akcję włączyli się też nauczyciele naszej szkoły.

Podczas przygotowywania i wykonania zadań zachowane zostały procedury dotyczące reżimu sanitarno-epidemiologicznego COVID-19.

SKW z koordynatorem serdecznie dziękują wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję, poświęcili swój czas, oszczędności i serce by uczynić coś dobrego dla drugiego.