Agnieszka Hejda Brak komentarzy

Lidl zaprasza szkoły do projektu „Szkoły Pełne Talentów”. Jest to akcja, którą chcą zmobilizować Polaków do działania na rzecz lokalnych społeczności, a dzieciom z polskich szkół przekazać sprzęt sportowy i elektroniczny najwyższej jakości.

Zarejestrowaliśmy naszą szkołę i od 12 września można przekazywać Talenciaki. Akcja polega na przekazywaniu Talenciaków (specjalnych kuponów) na rzecz szkoły. Talenciaki mogą odebrać klienci Lidl w zamian za dokonywane zakupy. Akcja trwa do 15 grudnia 2022 r.

Kupony będzie można aktywować na stronie lidl.pl/Szkoly, wykorzystując kod numeryczny lub skanując kod QR i przypisać je do zarejestrowanej przez nas szkoły. Talenciaki można przekazać w tradycyjnej formie, stąd też na terenie szkoły znajdziecie specjalne pudełka, które pomogą w ich zbieraniu. Uzbierane kupony zeskanujemy i przypiszemy do konta naszej szkoły.

Zachęcamy do promowania naszej szkoły. Prosimy o przekazanie informacji uczniom, rodzicom, przyjaciołom, znajomym. Im więcej Talenciaków, tym więcej nagród uda się nam odebrać.