Agnieszka Hejda Brak komentarzy

15.05.2018r. na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej w Lubawie odbyły się Mistrzostwa Regionu II Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Mini-Piłce Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych. Drużyna chlopców SP Lubawa wygrywając na jesieni Mistrzostwa Powiatu w Iławie i zwyciężając w Mistrzostwach Rejonu IV w Ostródzie została wyznaczona na organizatora III etapu rozgrywek- Półfinału Mistrzostw Województwa W-M SZS. W zawodach wzięły udział 3 drużyny: SP Lubawa, SP 1 Ostróda, SP 3 Pasłęk, które rywalizowały między sobą systemem każdy z każdym. Na zawody nie stawiła się drużyna SP 19 Elbląg. W turnieju bardzo dobrze spisała się reprezentacja SP Lubawa, która wygrała dwa mecze i z I miejsca awansowała do Finału Wojewódzkiego. Awans do dalszych gier wywalczyła również SP 3 Pasłęk.