Agnieszka Hejda Brak komentarzy

W blasku słonecznych promieni  dnia 8.10 w Iławie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Jak co roku impreza cieszyła się  dużym zainteresowaniem ze strony młodych  miłośników biegania. Nasza nieliczna reprezentacja zajęła kilka eksponowanych miejsc, dzięki czemu ci najlepsi będą reprezentować szkołę w wiosennych mistrzostwach województwa warmińsko-  mazurskiego.  Po raz kolejny pierwsze miejsce i złoty medal wywalczyła Laura Wrońska. Na podium stanęli  jeszcze: Dominika Truszczyńska która zajęła 2 miejsce i Oskar Kowalkowski  który w swojej kategorii wiekowej zajął   3 miejsce. Do finału wojewódzkiego oprócz medalistów zakwalifikowały się jeszcze następujące osoby : Maria Grzybińska – 6 miejsce,  Michał Kyc – 7 miejsce, Patrycja Tesmer – 8 miejsce  Natalia Modrzewska i Paweł Rudnik – 10 miejsce. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Artykuł/zdjęcia: Groszkowska Mirosława,  Fafiński Witold