Agnieszka Hejda

      Dnia  17.03.2018r  na Hali Sportowej OSiR odbyła  się  II tura dorocznych Halowych  Zawodów  Lekkoatletycznych „ Sobótki”.  W  zawodach  tych  wzięli  udział  uczniowie z rocznika 2007, 2006 i 2005  ze  Szkół  Podstawowych  Miasta  i  Gminy Lubawa.

 Zawodnicy  rywalizowali  w  pięciu  konkurencjach:  biegu  na  30m,  600m,  skoku  w  dal,  pchnięciu  kulą  oraz  rzutem  mini  oszczepem.

  Podczas  rywalizacji  zawodnicy  naszej  szkoły  zdobyli  34  miejsc  medalowych,  w  tym 11  medali  złotych,  15 medali  srebrnych  i  8  medali  brązowych.
Wszystkim uczestnikom  którzy zdobyli medale, uzyskali najlepsze w życiu rezultaty, a także tym którzy  wystartowali  i ukończyli konkurencję serdecznie gratulujemy !

 

BIEG    NA    30m    rocznik    2007

 

  • I    miejsce    Natalia    Ruczyńska  
  • I    miejsce    Filip    Garwacki  
  • II   miejsce     Antoni    Urbański  
  • IV    miejsce    Łukasz    Hejda
  • VI    miejsce    Wiktor    Kocaja
  • VII    miejsce   Amelia    Bednarczyk
  • VII    miejsce   Tobiasz    Grzybiński
  • VIII    miejsce    Maria    Rucińska
  • IX    miejsce    Maciej    Krauze
  • X    miejsce    Dawid    Brzozowski
  • XI    miejsce    Wiktoria    Lewandowska
  • XII    miejsce    Oliwia    Bartkowska 
  • XII    miejsce    Tymoteusz    Zawadzki        
  • XIV    miejsce    Ignacy    Płoski          

 

BIEG    NA    30m    rocznik    2006

  

  • II   miejsce     Patrycja    Kołodziejska 
  • IV    miejsce    Wiktoria    Grubalska
  • IV    miejsce    Ignacy    Łazarewicz
  • V    miejsce    Hubert    Jagucki
  • VI    miejsce    Olivier    Raszkowski    
  • VII    miejsce   Szymon    Ostrowski
  • VIII    miejsce    Adam    Rogowski
  • IX    miejsce  Witold    Szczepanek      

 

BIEG    NA    30m    rocznik    2005

  

  • I   miejsce     Mateusz    Jackowski
  • II   miejsce     Agata    Łużyńska
  • II   miejsce     Ignacy    Józefowicz
  • III   miejsce     Maja    Krauze
  • III    miejsce    Szymon    Licznerski
  • IV    miejsce    Małgorzata    Zięba
  • VI    miejsce    Wiktor    Drzymalski    
  • VIII    miejsce    Mateusz    Radzimiński
  • XI    miejsce  Paulina    Ruczyńska
  • XII    miejsce  Wiktoria    Rucińska

 

BIEG    NA    600m    rocznik    2007

 

  • II    miejsce    Antoni    Urbański
  • III    miejsce    Błażej    Tański

 

BIEG    NA    600m    rocznik    2006

 

  • II    miejsce    Alicja    Aranowska
  • III    miejsce    Marceli    Licznerski
  • IV    miejsce    Mateusz    Ornowski

 

BIEG    NA    600m    rocznik    2005

 

  • V    miejsce    Natalia    Modrzewska

 

SKOK    W    DAL    rocznik    2007    

 

  • I    miejsce    Łukasz    Hejda
  • II    miejsce    Karolina    Jaroszewska
  • II    miejsce    Dawid    Brzozowski
  • III    miejsce    Błażej    Tański
  • IV    miejsce    Tobiasz    Grzybiński
  • V    miejsce    Zofia    Maron
  • VI    miejsce    Natalia    Ruczyńska
  • X    miejsce    Amelia    Bednarczyk
  • X    miejsce    Maciej    Krauze
  • XI    miejsce    Ignacy    Płoski   
  • XII    miejsce    Oliwia    Lewandowska
  • XIII    miejsce    Julia    Gross   
  • XV    miejsce    Oliwia    Bartkowska   

 

SKOK    W    DAL    rocznik    2006    

 

  • II    miejsce    Julia    Kamińska
  • III    miejsce    Ignacy    Łazarewicz
  • IV    miejsce    Adam    Rogowski
  • V    miejsce    Mateusz    Ornowski
  • VI    miejsce    Patrycja    Kołodziejska
  • VII    miejsce    Alicja    Aranowska

 

SKOK    W    DAL    rocznik    2005    

 

  • I    miejsce    Agata    Łużyńska
  • I    miejsce    Mateusz    Jackowski
  • II    miejsce    Małgorzata    Zięba
  • III    miejsce    Ignacy    Józefowicz
  • V    miejsce    Szymon    Licznerski
  • VI    miejsce    Paulina    Ruczyńska
  • VI    miejsce    Wiktor    Drzymalski
  • VII    miejsce    Alicja    Rydel
  • VIII    miejsce    Mateusz    Radzimiński

 

PCHNIĘCIE    KULĄ    rocznik    2007    

 

  • I    miejsce    Maria    Radtke
  • I    miejsce    Oskar    Jackiewicz
  • II    miejsce    Zofia    Maron
  • II    miejsce    Michał    Korżyński
  • V    miejsce    Nikodem    Lewicki
  • VII    miejsce    Filip    Garwacki
  • XII    miejsce    Jakub    Uzarski

 

PCHNIĘCIE    KULĄ    rocznik    2006    

 

  • VII    miejsce    Szymon    Ostrowski

 

PCHNIĘCIE    KULĄ    rocznik    2005    

 

  • I    miejsce    Dominik    Wernecki

 

RZUT    OSZCZEPEM    rocznik    2007   

 

  • I    miejsce    Michał    Korżyński   
  • II    miejsce    Maria    Rucińska
  • II    miejsce    Nikodem    Lewicki   
  • III    miejsce    Karolina    Jaroszewska
  • IV    miejsce    Julia    Gross
  • IV    miejsce    Tymoteusz    Zawadzki
  • V    miejsce    Maria    Radtke
  • V    miejsce    Oskar    Jackiewicz
  • IX    miejsce    Jakub    Uzarski

 

RZUT    OSZCZEPEM    rocznik    2006   

 

  • I    miejsce    Wiktoria    Grubalska    
  • II    miejsce    Julia    Kamińska
  • IV    miejsce    Marceli    Licznerski
  • V    miejsce    Olivier    Raszkowski 
  • VII    miejsce    Hubert    Jagucki
  • XI    miejsce    Witold    Szczepanek  

 

RZUT    OSZCZEPEM    rocznik    2005   

 

  • II    miejsce    Maja    Krauze    
  • III    miejsce    Natalia    Modrzewska
  • V    miejsce    Alicja    Rydel 

Artykuł/zdjęcia:Beata Kozłowska/Witold Fafiński