Katarzyna Trzeszewska Brak komentarzy

Bal karnawałowy to długo wyczekiwana atrakcja dla dzieci. Dostarcza wszystkim uczestnikom wielu wspaniałych wrażeń, przeżyć i radości.

Tak też było w poniedziałek 15 stycznia 2024r. w naszej szkole. Na sali gimnastycznej, która w tym dniu stała się niezwykłym miejscem, odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas 1-4. Dzieci w tym dniu mogły wcielić się w kogoś innego, przebrać się za znaną i lubianą postać. Na parkiecie pojawiły się księżniczki, biedronki, wróżki, rycerze i piraci. Można było również spotkać Harrego Pottera czy Myszkę Miki. Wszystkie dzieci przebrane w kolorowe stroje wspaniale się bawiły.

Imprezę uatrakcyjnił występ szkolnego zespołu Frajda, a oprawę muzyczną zadbał pan S. Grzywacz i samorząd uczniowski. Uczniowie uczestniczyli również w ciekawych konkursach tanecznych, które wraz z opiekunem poprowadzili starsi uczniowie samorządu. Dużym zainteresowaniem cieszył się przygotowany przez nauczycieli konkurs, w którem uczestnicy musieli wykazać się nie lada sprawnością i przejść pod ustawioną tyczką. Zwycięzcy byli nagrodzeni dyplomami i słodyczami. Nie zabrakło pamiątkowych zdjęć na tle profesjonalnej ścianki, którą dla uczestników balu przygotowali nauczyciele.

Hitem imprezy okazał się utwór „Chocolate”, przy którym wyśmienicie bawili się zarówno uczniowie, jak i wychowawcy. Rada Rodziców zaprosiła wszystkich na poczęstunek. To był dzień pełen wrażeń, a uśmiech na twarzach dzieci był po prostu bezcenny.

tekst / zdjęcia: Dorota Ruczyńska i Magdalena Filarska / Agnieszka Hejda