sekretariat Brak komentarzy

W czwartkowe i piątkowe popołudnie (19 i 20 stycznia) dla uczniów klas I-VI został zorganizowany bal karnawałowy. W tych dniach sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, księżniczek, kowbojów, piratów, duchów i innych znanych postaci z kreskówek i filmów.

Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kolegami, koleżankami, nauczycielami i rodzicami.

Czas umiliły uczniom dodatkowe atrakcje. Uczniowie klas I-III uczestniczyli w pokazach grupy cyrkowej „HECA” z Lipinek oraz wzięli udział w konkursach  z nagrodami. Obejrzały również występy grupy tanecznej „REMIC STUDIO”. Na parterze dzieci mogły wykonać sobie zdjęcie konkursowe na najciekawsze przebranie konkursowe.

Uczniowie klas IV- VI bawili się przy rytmach zumby, którą poprowadziły Ola Kowalska I Julia Rochon – uczennice lubawskiego gimnazjum. Uczniowie mogli też zdobyć nagrody w konkursach przygotowanych przez dziewczęta. Podczas trwania balu mogli wykonać sobie śmieszne, oryginalne zdjęcia w fotobudce oraz zdjęcia konkursowe na najciekawsze przebranie karnawałowe.

Wszyscy bawili się doskonale, czas minął szybko.

Składamy serdeczne podziękowania rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie balu karnawałowego: zaprosili grupę cyrkową, zorganizowali fotobudkę oraz zakupili soki oraz nagrody rzeczowe: plecaki i bidony.

 

Artykuł/zdjęcia: Jolanta Knoblauch/ Agnieszka Hejda, Monika Zagórska-Rogowska